Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk rukou?

1-30 | 31-48 |
15.08.2013 Zuzana Svobodová zuza748@centrum.cz http://www.1povinneruceniporovnani.cz

Velmi hezké fotky máte ve fotogalerií:).

18.06.2013 Milan Černý amjtisk@seznam.cz

Zdravím, trochu jsem si početl...že by hospůdka u cesty nebyla?, půjdeme v létě kolem a také bychom se rádi stavili...picerka nahoře je moc drahá, přečinčaná, ale jsou ochotní pomoci, poradit...jinak píšete asi o hradu... je zase otevřen? byl zavřený vloni v létě, šťáva si to nepřál, asi ho turisté na věži rušili při tenise s klouskem...tak se těšíme, a také je skvělý kostel na planině nahoře...a hlavně asi i starosta...za co bych dal výtku je turist. značení červené, docela jsme se museli mezi domky snažit pochopit proč je to tak podivné. Každý si zavře cestu a turisto motej se, obejdi...proč na to zastupitelé přistupují...a to je tak skoro všude...místní okolo zaberou cestu a obec to posvětí...Ale, je tam krásně, to opravdu...tak zase letos.

10.03.2013 pavel antoš

hlavně že za penize po potopě opravili silnici ve vsi

14.02.2013 Miroslav Junek m.junek@post.cz

V poslední době je velmi žalostný pohled na komunikaci na druhém břehu Dobronic u Bechyně. Těžba dřeva přeťala koryto potoka, který vytéká z lesa nad bývalým rekreačním střediskem Povltavských tukových závodů. Voda tak teče jako stávající potok po komunikaci, tuto v mrazech vážně poškozuje a místním dělá neskutečný problém při jízdě po vozovce. Přijíždějící do obce z lesa pak mají co dělat, aby se bravurně vyhnuly srážce s plotem u chalupy pod svahem. V deseti centimetrovém ledu jsou díry a trpí i vozidla. U kontejneru je plocha pro bruslení a jak je vidět, ten kdo problém zavinil jej nehodlá uvést do náležitého stavu ani v době, kdy začátkem února byla obleva bez sněhu a jezero v lese u vozovky zřejmě bude již sloužit vodním ptákům a jiným živočichům.

23.01.2013 Dáša Bednářová babibed@seznam.cz

Dobrý den do Dobronic. V Dobronicích se 16.9.1891 narodila moje babička Antonie Baldynská,provdaná Jeřábková. V letech asi 1900 - 1920 sloužila na zámku ve Vídni. Měla sourozence??? U koho a na jakém zámku sloužila? Ráda přijedu a budu pátrat. Děkuji moc za jakoukoliv informaci.

01.01.2013 Otto Hlinka Ottohlinka@seznam.cz

Dobrý den,jsem rád,že můžu napsat do vaší knihy návštěv,protože už 25 let jezdíme dolů do kempů k Lužnici a každý rok se těšíme, až si zase vychutnáme tu krásnou přírodu a okolí v tomto kraji.Máme to tam moc rádi a pokaždé celý rok vzpomínáme,až se zase v létě k vám vypravíme.Otta Hlinka,Praha.

05.11.2012 Wehrberger Pavel wehrberger.pavel@gmail.com

Dobrý den, dá se ve Vaší obci v sobotu 1.prosince kolem poledne někde najíst? Jdeme se dvěma kamarády 50km pochod a u Vás nám to vychází na oběd, pak až do Tábora po červené pravděpodobně nic nepotkáme.

16.09.2012 pavel antoš hanapavel35@email.cz

Dobry den .Vaše stránky super ,byla bych se rada podivala na fotky ze srazu rodaku.

02.08.2012 Milan ac.Příhoda mprihoda@centrum.cz

Dobrý den Vážený pane starosto, prosím Vás, buďte od té dobroty, mohl by jste mi sdělit, kdy letos budete slavit v Dobronicích pouť ? Děkuji

23.07.2012 Pospíšil Jan czech.naj@gmail.com

Tak jsme opět po roce navštívili Dobronice u Bechyně.Místo nás okouzlilo jako vždy.Ubytování u pana Štětiny musím znovu pochválit.Bohužel co se tedy letos nepovedlo a dost nás překvapilo,bylo stravování.Místní hospůdka(kterou jsem před rokem chválil)bohužel nefungovala.Taková hospoda v místě,kde se srocují davy lidí a že jich bylo letos fakt hodně opravdu chybí.Bufet který tam dělal sice co mohl,bohužel nestačí a to se tam nevařilo.Tam se opravdu najíst nedá.Nezbylo nic jiného nežli jezdit do Bechyně pro zásoby a to nebyla taky žádná sláva.Myslím,že tohle Dobronicím hodně uškodilo.Jak není v místě pořádná hospoda tak je to špatný!U nás se vždycky říkalo,že dobrou obec tvoří hospůdka a fungující obchod.Pak se mezi lid rozkřikne,že jak se řiká TADY CHCÍP PES a Dobronice ztratí na hodnotě.Oprava hospůdky chce samozřejmě hodně peněz,ale neztratí Dobronice víc,když hospůdka fungovat nebude?Vodáci a návštěvníci se podívají na hrad(možná)když budou chtít zaplatit 50Kč za vstup na osobu.Možná by tedy bylo dobré dát dolu ceduli,než se tam lidi dohrabou aby si připravili peněženky. Přes to všechno,zdravím Dobronice a zvláště pak pana Štetinu a děkujeme za krásných 14 dní pobytu. Pospíšil Jan Praha

20.07.2012 Hana Koubíková koubikovah@seznam.cz

Dobrý den, zdravím Dobronice. Jezdíme sem již 8 let a jsem velice spokojeni s ubytováním a s poskytovatelem služeb p. Štětinou, který nám vždy rád ve všem vyhoví. Jenom nás mrzí, že neustále platíme lázeňský poplatek a nevíme proč. Silnice je pořád stejná, neopravená, hrad chátrá a vstupné je opět dražší a nejsou zde popelnice na plast, které by byly potřeba. Jinak se nám v Dobronicích moc líbí a už se těšíme na příští rok a snad to bude lepší. Zdraví Hanka a Zdeněk

18.07.2012 Bechyňský rozvoj bechynskyrozvoj@seznam.cz http://bechynskyrozvoj.estranky.cz

Jsme velice rádi, že dochází k úpravám levého břehu řeky Lužnice v místě pod jezem. Prostor je hojně využíván v současné době vodáky při vlečení lodí a je to mnohem lepší než stav z dob, kdy se museli brodit po pás v kopřivách. Chválíme tuto snahu zlepšit prostředí pro širokou veřejnost.

12.07.2012 václav větrovský vetrovsky.duma@seznam.cz

Zdravim Dobronice.Každé prázdniny jsem u Vás trávil od roku 1978 do 1995 ve středisku PTZ Nelahozeves a u "Ústečáků".Strašně kouzelné a nádherné vzpomínky.Neustále mě při fotografiích hradu a okolí láká navštívit toto místo.Doporučí někdo ubytování u vody,aby se dal nasbírat plný koš hub a nachytat mraky ryb pod jezem?Děkuji za nabídky a doufám,že to vyjde.Vašek Větrovský ml.

29.06.2012 kompresory-filtry-servis.cz info@compressedgas.cz http://www.kompresory-filtry-servis.cz

Dobrý den, nabízíme Vám výměnu odkazu s naší stránkou http://www.kompresory-filtry-servis.cz Vše dobré ...

27.03.2012 Pospíšil Jan czech.naj@gmail.com

Dobrý den! Zdravím celé Dobronice! Už se zase těšíme, že letos přijedeme.Dobronice jsou pěkné klidné místo kde dá relaxovat a užívat volných dní, hlavně letních.Akorát mě mrzí že hrad rok od roku chátrá a pokaždé když jsem přijel bylo něco uzavřeno, zamknuto, nepřístupno.Chtěl bych pozdravit pana Štětinu který se vždy stará, aby bylo všecko v pořádku.Takže v létě zase nashledanou. Ještě bych chtěl pochválit hospůdku u řeky kde se výborně vařilo.Zdravím Jan a jezevčík Brok který se také už nemůže dočkat.

05.09.2009 Vojtěch Chudláský chudlasky@seznam.cz

Poděkování za skvělě strávený čas ve vaší vesnici který je už minulostí. Snad se do vaší vesnice ještě dostanu.

18.08.2009 hana topolankova toppiti@gmail.com

krasne web. stranky,blahopreju:-) hanka od cutku

03.08.2009 Zuzana zuzinka.kab@seznam.cz

Krásné místo, krásná příroda a jen ty nejkrásnější zážitky...vřele doporučuji a doufám, že příští rok Vás zase navštívím.